Ženy jsou odjakživa parádivé a chtějí se líbit. Už malé slečny na sebe navěšují korálky, rády se malují jako jejich maminky a do vlasů mají spoustu sponek, gumiček a všemožných ozdob. Pochopitelně mají i šperkovnice se spoustou prstýnků a náramků. Pokud chcete ženě udělat radost, šperk není nikdy špatnou volbou, jen je třeba dobře zvážit, jaký by šperk měl být. Ne všechny ženy mají rády zlato. Některé daleko raději mají šperky, které jsou ze stříbra, ale třeba i z chirurgické oceli. Někdy nejde o to, co se ženě líbí, ale ženy si šperky často vybírají podle svého barevného typu, ty rozlišujeme čtyři, jsou podle ročních období a ke každému typu se hodí nejen jiná barva oblečení, ale i jiné druhy šperků.

šperk

Nechat se vizážistkou určit barevnou typologii, to je pro další výběr vhodných barev vašeho oblečení velice praktické. Budete třeba vědět, že si nemáte kupovat bílé a černé oblečení, ale volit pastelové barvy apod. A budete vědět, že příslušné barvy vám vždy přispějí k eleganci. K barevné typologii se dají přiřadit i šperky. Jako základní dělení můžeme rozlišovat stříbro a zlato. Pokud máte přítele nebo manžela, není od věci ho nenápadně informovat, jaký druh šperků vám může kupovat.

šperk

A pánové, hledáte pro dámu svého srdce vhodný dárek? Tak pokud už víte, zda kupovat zlaté nebo stříbrné šperky, máme tu pro vás nabídku firmy Silvername, z čehož můžete odvodit, že se jedná o stříbrné šperky. Darovat např. náramek se jménem můžete jak s jejím vlastním jménem, nebo se jménem vašeho novorozeného potomka. Můžete to zkusit i se svým vlastním jménem. Záleží na vaší odvaze. Šperky se zdobily ženy už v dávných dobách, kdy nebylo moc vhodných materiálů, ze kterých by se daly šperky vyrobit a přesto si ženy pomohly a ozdobily se i vyřezávanými kostmi nebo zuby. Dnes máme mnohem více možností a tak volíme stříbro nebo zlato.