Foot fetish je jednou z nejčastějších, převážně mužských úchylek, i když existuje poměrně velké procento podobně zaměřených žen. Tito jedinci nutně potřebují k ukojení své vášně jistý předmět, v tomto případě to, co je spojuje s chodidly, tedy například silonové ponožky, punčochy či boty. Mnohdy je foot fetish zaměřený přímo na bosá chodidla, na jejich tvary, barvu či vůni, a někdy bývá předmětem touhy dominance a submisivita, související s ženou či dívkou obutou do fetish bot.

ženské nohy

Touto problematikou se zabývají psychologové a sexuologové již řadu let, není to „nic nového pod sluncem“, ovšem ne vždy se jedná o úchylku, která vyžaduje léčbu. Musíme totiž rozlišovat mezi fetišem a skutečnou láskou, mezi neživým objektem touhy a živou, láskyplnou bytostí. Nezřídka se také stává, že „fetišista“, zamilovaný do voňavých silonových punčoch zjistí, že mu ke své touze schází ta, co punčochy oblékala, a touží se s ní milovat, i když mu samozřejmě při milování vyhovuje vnímání jedinečné afrodiziakální vůně bosých chodidel.

boty na platformě

Mezi námi je také mnoho žen, co záměrně vyhledávají fetish boty, aby vyhověly svým milým, a aby upevnily svůj vztah s člověkem, který jim vyhovuje po všech stránkách jako partner. Nemají mu za zlé, že jej vzrušuje dívka v sexy obuvi, a že má na sobě punčochy, které nakonec v erotické touze a vášni roztrhá, aby pak pronikl hluboko do její vagíny.

dívka v autě

Sexy boty, ať už se jedná o páskové sandály, lodičky na platformě či vysoké latexové kozačky, jsou také skvělou předehrou pro milování, protože je velmi lákavé boty pomalu vyzouvat s vědomím, že pod nimi je nám zcela bez omezení k dispozici to, po čem toužíme, a co na svém protějšku tak milujeme. Ostatně, ženské nohy a chodidla nevzrušují jen pár „úchyláků“, je to záležitost obrovského počtu mužů, jejichž počet by vás možná překvapivě zaskočil.