Nastávající rodiče mají tendence zbrkle nakupovat všechno co vidí u svých kamarádů, kteří už děti mají. Je těžké odolat těm krásným věcem, které jsou všude okolo, protože výrobci to opravdu v dnešní době umí. Trendy výrobky pro děti najdeme hlavně mezi oblečením, ale i mezi hračkami, a dokonce existují už i dětské dekorace do pokojíčku. Budoucí maminky pak vidí dokonalé vystajlované pokojíčky u celebrit a samozřejmě že takové chtějí taky. Moderní trendy udávají barvy jako modrou, starorůžovou, šedou a zelenou, převládají spíše tlumené barvy.

hnědý kočárek

Luxusní pokojíček nejmenší děti asi příliš neocení
Mnoho rodičů chce mít připravený pokojíček pro dítě ještě před porodem, což je normální. Jenže není potřeba nakupovat všechno co vidíte. Vaše dítě to opravdu nejspíš vůbec neocení. Co miminka určitě ocení tak kvalitní oblečení a hlavně kvalitní plenky. Pokud chcete použít jednorázové plenky, je dobré používat ekologické, které neobsahují plasty a bělidla, a jsou tak šetrnější nejen k jemné pokožce, ale i k přírodě.

fialový kočárek

Další důležitou součástí výbavičky je kočárek pro miminko, kde novorozenci tráví poměrně hodně času. Je důležité aby měla miminka procházky na čerstvém vzduchu, protože se jim tím formuje imunita. Díky kočárku budete moct na procházku vyslat i někoho z rodiny, aby se zapojili do péče o miminko a abyste si vy jako rodiče mohli odpočinout. Je potřeba vybrat takový kočárek, který bude odpovídat vaší výšce, a měl by mít nastavitelné madlo. Samozřejmostí by měla být odvětrávaná stříška, která je velice důležitá hlavně pro letní miminka – odvětrávání zajistí průchod vzduchu takže miminku nebude takové horko. Spousta kočárků nabízí skvělý poměr ceny a výkonu a nestojí ani 15 tisíc korun. Nemusíte kupovat kočárek za desítky tisíc, protože potom budete mít problém prodat ho dál. Levnější kočárek poslouží stejně.