Už jste někdy zažili jaký je nepořádek po rekonstrukci domu nebo bytu? Je to naprosto strašné, hlavně když se jedná o velké zásahy jako například demolice nějaké stěny nebo prostorů. V bytových prostorách to většinou bývají rekonstrukce bytového jádra, když ho už nemáte nově udělané. Dříve se dělali tyto jádra materiálu, který taky nevydrží věčnost a hlavně dnešní doba nabízí krásné provedení, zatím co stará jádra jsou již nepěkná a nefunkční. Chcete bydlet v hezkém prostředí a ne se stále jen přizpůsobovat. Hlavně je časem potřeba jádra měnit. Mohou být opotřebovaná a již nemusí sloužit, tak jak by měli. Jestli někdo neví, co jsou panelová jádra, jedná se střed bytového prostoru, kde máte prostory koupelny a z druhé strany většinou kuchyňskou linku a jídelnu.

úklid po rekonstrukci

Tyto prostory spolu jsou provázané a mají napojení na vodu a elektřinu. V jiných prostorách je rozvedena pouze elektřina, ale voda již ne. Většina bytů to má takhle dělané, aby zajistili jednoduché připojení kuchyně i koupelny. Když chcete měnit jádro myslí se tím celý společný prostor koupelny i kuchyně. Jak vybavení, tak i samotná zeď mezi nimi. Musí se vybourat odklidit suť a nechat nově vybudovat. V dnešní době se většinou řeší pomocí sádrokartonů, aby se zajistilo co nejvíce prostoru pro obývání. To se jedná většinou o bytové domy, ale u klasického domu se většinou předělávají místnosti podle toho, jak chcete, aby vám vyhovovali.

úklid po rekonstrukci

Například si můžete po nějaké době, co dům vlastníte uvědomit, že kuchyň byste rádi měli v jiné místnosti spojenou s obývacím pokojem, což je v dnešní době velmi oblíbené. Po rekonstrukci zbyde v domě i bytě spousta prachu, nepořádku a hodně úklidu. Někdy je lepší na samotný úklid pozvat úklidovou firmu, která udělá úklid po rekonstrukci https://modryzralok.cz/uklid-po-rekonstrukci-a-stavbe/za vás a vy se tak vyhnete nepříjemným věcem. Na vás už bude jen čekat nové, lepší a moderní. Nemučte se při drhnutí kachliček a mytí země. Nechte si pomoci.