Bohužel doby, kdy byly hypotéky dostupné a domy se daly postavit za přijatelnou cenu, jsou dávno pryč. Všechno velice zdražilo. V dnešní době dostat hypotéku se rovná malému zázraku. Banky ztížily podmínky pro jejich získání, a tak pokud nemáte dostatečné příjmy a máte třeba auto na leasing, jen těžko ji dostanete. Pokud máte dostatek financí, můžete si s radostí začít vybírat pozemek. I ty zdražily a je jich nedostatek, ale stále se dají sehnat. Je ale potřeba počítat s tím, že možná bude menší, svažitý a nebo bude mít nepravidelný tvar. Také je možná varianta, že váš pozemek bude o něco dál od města. S tím vším je potřeba před započetím stavby počítat.

rodinný dům

Zvládnete to sami?
Jestli spěcháte na stěhování, varianta stavby svépomocí asi nebude nic pro vás. Sice se tak dají ušetřit nějaké peníze, ale úspora je vykoupena delší dobou výstavby. Když si vyberete třeba dům na klíč, budete bydlet podstatě rychleji. I když je fakt, že je nutné si firmu pečlivě vybrat. My nabízíme spoustu projektů, které jsme připravili pro naše klienty. Najdete v nich nejen klasické obdélníkové či čtvercové bungalovy, ale nabízíme i rodinné domy do l. Ty jsou velmi žádané, protože jde o nezvyklý půdorys, který se hodí třeba na užší a delší pozemek.

dům bungalov

Proč si vybrat nás?
Jsme stavební firma s několikaletou tradicí. Postavili jsme již desítky domů, a mezi naše klienty patří i některé známé osobnosti. Vždycky dodáme včas kompletně hotový dům. V našich domech chybí jen kuchyňská linka. Je to velmi individuální záležitost, kterou si můžete sami včas zařídit abyste se stihli nastěhovat do zcela hotového domu. Můžete si totiž chodit kontrolovat průběh stavby osobně. Díky tomu budete vědět, kdy je čas si pozvat někoho z kuchyňského studia. Toto řešení jsme zvolili, protože každý klient chce jinou linku, a tak bychom je dodávali zbytečně.