Věnujte pozornost vaší stravě – velké potíže budou mít v autoškole lidé, co se před jízdou nacpou smaženým řízkem, kroketami, uzeným masem a podobnými těžkými pokrmy. Zajděte raději do vegetariánské restaurace a dopřejte si jídlo lehčí a výživné, s převahou celozrnných obilovin, luštěnin a zeleniny. Uvidíte, že vaše mysl bude soustředěnější.

hřiště v autoškole

Spěte důkladně – řidič, který usedá za volant nevyspalý, může zavinit dopravní nehodu během zlomku sekundy, kdy jej postihne mikrospánek. Jestliže vás druhý den čeká jízda v autoškole v Praze http://www.autoskolaholesovice.cz, ulehejte k spánku dříve, než obvykle, nejezte těsně před spaním, a máte-li náladu na milování, raději se prospěte a sex přesuňte na druhý den. Nezapomeňte, že výuka jízdy za volantem v Praze vyžaduje mnohem více soustředění, než jízda někde na venkovské komunikaci, kudy projedou za den čtyři https://www.csfd.cz/film/315329-ctyri-dohody/prehled/ auta.

jízda po dálnici

Jak s alkoholem – jestliže máte v úmyslu den před plánovanou jízdou v autoškole slavit narozeniny a konzumovat alkohol, změňte raději termín oslavy až po jízdě. Nejde ani tak o to, že nemusíte mít jistotu, kdy alkohol odbourají vaše játra, abyste jej neměli ve zbytkovém stavu v krevním oběhu, ale spíše o vaše soustředění za volantem, které bude utlumeno únavou. Alkohol je buněčný jed a tělo potřebuje pro regeneraci více času, než jeden den či pouze několik hodin.

Vyzkoušejte adaptogeny – znáte adaptogenní bylinky? Patří sem například všechny druhy Ženšenu a s nimi se lépe zvládá stres. Jízda autem s instruktorem frekventovanou ulicí je svým způsobem také stres a užívání adaptogenů je bezpečný způsob, jak takovou jízdu ve zdraví přežít. Adaptogeny nejsou drogy a není to nebezpečná záležitost, jsou to léčivé bylinky, které již tisíce let zná Tradiční čínská medicína a indická Ájurvéda. Bylinky můžete užívat v podobě tablet, čaje nebo ájurvédské kávy a jsou na trhu v těchto formách dobře dostupné za rozumnou cenu.