Vždycky jsem si říkala, že mít nejlepší reklamu pro vaše zboží anebo služby, je opravdu nejlepší volba, co může být. Bez reklamy to vážně nejde. Sice jde, ale bylo by to všechno moc pomalé a také jistě neefektivní, což by se jistě nikomu nelíbilo. Já sama jsem vždycky chtěla, abych měla všechno dokonalé. A proč ne? A opravdu nemám ráda, když dělám práci třeba jenom na půl smyslu, nemá to potom žádnou váhu a kvalita je pak také hodně nízko. Raději jsem si řekla, že nebudu dělat nic, než abych odváděla jenom poloviční práci. A vážně mě to nebaví.

Pinterest je prima platforma.

Proto jsem si řekla, že nejlepší bude, že kdybych někdy potřebovala někoho, aby mi udělal skvělou reklamu, tak bych se prvně obrátila na webovou stránku ppcprofits.cz, kde jsou samí profesionálové, kteří vám dokáží opravdu skvěle poradit. Já jsem také taková, že vždycky dávám hlavně na profesionalitu, abych se ne nenapálila. Opravdu už se mi čtyřikrát stalo, že jsem se napálila. A možná se smějete, že si říkáte, že se čtyřikrát nechám napálit. To ano, já jsem bohužel hodně důvěřivý člověk, tak se napálím velice snadno a rychle. A proto jsem si řekla, že dám na tuto firmu, která mi doporučila reklamu na tiktoku a také na Pinterestu.

Sociální sítě jsou mocné.

Pinterest znám opravdu dlouho, protože vím, že se tam dávají opravdu skvělé obrázky, a právě díky tomu je také reklama opravdu perfektní. Líbí se mi to, proto jsem si také řekla, že když je Pinterest a reklama na něm tak skvělá, že tohle zkusím také. Jistě zkusím také PPC reklamu v síti tik tok nebo také tak chválené PPC reklamy v síti pinterest. A na sociální platformě tik tok jistě najdete také pozitiva. A pinterest a tik tok je taková dynamická platforma, kde je opravdu spoustu lidí, takže to znamená, že vaši firmu a vaši reklamu uvidí opravdu mnoho lidí, což se samozřejmě hodí. Řekla jsem si, že tohle bych mohla doporučit dále, protože když s tím mám skvělou zkušenost, tak se to bude líbit jistě všem.