Plesová sezóna tu opět bude, ani se nenadějeme. A spousta žen myslí na to, že opět přijde čas, kdy si budou muset vybrat šaty. Málokterá žena chce chodit dvě sezóny po sobě ve stejných šatech, proto si každou sezónu kupují nové. Samozřejmě, šaty si nemusíte jen kupovat, lze je i půjčit. V takovém případě pravděpodobně i ušetříte více peněz a tento způsob je ideální pro ty, kteří vědí, že budou chtít příští rok zase nové šaty. Co se týče plesových šatů, tak spousta žen řeší problém, který představuje podprsenka. Většina žen je zvyklá nosit podprsenky pod každé oblečení, a tedy i pod šaty.

žena

Pravda ale je, že pod plesové šaty se hodí jen velmi málo podprsenek. Pokud jde jen o ramínka, postačí vám podprsenka bez ramínek. Takové podprsenky jsou dostatečně pevné, aby vám udržely prsa i bez pomocí ramínek. Mají dostatečně pevný pás, který vám prsa pozvedne, a dokonce můžete docílit push-up efektu. Jsou vhodné i třeba pro ženy, které potřebují podporu pro prsa a bojí se jít zcela bez podprsenky. Nejlepším řešením je určitě ale nemít podprsenku vůbec. Do každých plesových šatů je toto nejvhodnější varianta. Nemusíte si pak dělat starosti, jestli vám podprsenka nikde netrčí nebo vám nedělá nějaké nevzhledné záhyby na šatech.

šaty

Abyste zabránily tomu, že vám budou prosvítat bradavky, jednoduše použijete nálepky na bradavky. Nálepky jsou na nošení velmi pohodlné, ani neucítíte, že je na sobě máte. Záleží samozřejmě na to, v jakém střihu jsou vaše šaty. Ale pokud máte korzetové šaty, nebo třeba šaty bez ramínek, či z velmi tenké látky, podprsenka pod nimi nebude vypadat dobře. Není nic horšího, než když vám celkový dojem z outfitu zničí podprsenka, od které vám vykukují ramínka, nebo pás. A nepomohou vám ani podprsenky s neviditelnými, silikonovými ramínky. Takové ramínka stejně jdou vidět a většinou vypadají velmi nevkusně.