Bydlíte v okolí Berouna a máte to blízko k jedné z nejkrásnějších řek v naší zemi? Lidé, kteří Berounku znají, a někdy se po ní i plavili na lodích, a třeba se tu i potkali se svou životní láskou, vám mohou jen tiše v dobrém slova smyslu závidět, ovšem co vám závidět nemusí, je porucha vašeho PC. Pokud jste si pořídili počítačovou sestavu v nadčasovém provedení a počítal jste s tím, že vám bude sloužit pěkných pár let, a ona vás nyní zklamala, nevěšte hlavu a požádejte o laskavost PC servis v Berouně, aby se jí podívali na zoubek. Zatímco se IT odborníci budou zabývat diagnostikou problému, vy si v poklidu můžete vypít svou kávu, anebo zajít do prodejny zdravé výživy, která vám v Berouně nabídne i něco víc, než jen běžné supermarkety s potravinami.

základní deska s procesorem

Buďte trpěliví a vyčkejte na výsledek diagnostiky – diagnostika může chvíli trvat, ale každopádně na výsledek vyčkejte v poklidu, protože u nadčasových počítačů se vyplácí investovat do drobné opravy, než kupovat celou novou https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/stomp-fenomenalni-navrat-s-novou-show-119096 sestavu. Někdy může být závada skutečně nepatrná, například vyteklý kondenzátor na základní desce nebo závada paměťového modulu, a oprava bude víceméně triviální záležitostí.

počítačová sestava

Počítač je výhodnější, než notebook – jestliže litujete, proč jste si raději nekoupili notebook, pak lítost klidně odložte na něco jiného. Jedinou výhodou notebooků je totiž jejich mobilita. Pokud máte počítač na stabilním místě psacího stolu, v zásadě mobilitu řešit nemusíte, a naopak čerpáte z benefitů vskutku zajímavých. Jedním z těch nejpodstatnějších je výkon počítače (za stejnou cenu obvykle vyšší, než u notebooku) a také zdroj. Jestliže vám totiž „odejde“ u PC sestavy napájecí zdroj, koupíte nový za pár stovek, a jede se dál, ale vestavěná a nevyměnitelná baterie u notebooku je problém – jakmile skončí její životnost, notebook již přenositelný nebude (musíte jej stále napájet ze sítě) a její výměna za novou se finančně nemusí vyplatit, nebo se již za pár let taková baterie už vůbec nesežene.