Máte v plánu začít dělat nějaký sport, nebo aktivitu, při které se budete hýbat? A co jste si vybrali? Co třeba takový skateboard. Zkusili by jste to na něm? A je to opravdu tak těžké se na tom naučit. Nic těžkého na tom určitě nebude a sportovního vybavení taky nebudete moc potřebovat. Tak určitě na to aby jste mohli jezdit, tak potřebujete samozřejmě skateboard, bez toho by to opravdu nešlo. Ale určitě si ještě příjdete na další až vás to začne bavit a budete se zdokonalovat. Drahé vybavení jako třeba u fotbalu nebo hokeje čekat nemusíte. 

skateboard

Najděte si nějaký hezký plac, kde budete trénovat první jízdy a vůbec zkoušet rovnováhu. Pokud máte někoho známého kdo na skejtu jezdí, tak neváhejte ho poprosit zda by jste si to taky mohli zkusit, než si vybavení pořídíte. Tohle je skvělá možnost jak to vyzkoušet. Pokud vás to na tolik zaujme, že se tomu budete chtít věnovat, tak rychle sedněte k internetu a začněte vybírat set. Nebo můžete vyrazit i přímo do kamenné prodejny, nebo do obchodu se sportovními potřeby. Taky by bylo asi dobré, si přikoupit nějaké chrániče, které vás ochrání před nehezkými pády. Nemusí jich být tolik, ale určitě počítejte, že bez nějakého odřeného kolena se opravdu neobejdete. Taky by bylo fajn si třeba i na začátek pořídit helmu. Co kdyby náhodou.

skateboard

Pak jak už si budete stoprocentně jistí, tak ochranné pomůcky můžete odložit a jezdit bez nich. To platí i u menších dětí, které se chtějí taky učit na skateboardu, u těch je to samozřejmost. Stejně jako na kole, nebo na bruslích by bez helmy neměli ani vyjez z domu. A to si pamatujte. Nikdy nevíte co se může stát a taková helma vám může zachránit i život. Nebyli by jste první ani poslední. 

Taky krom prkna budete potřebovat i vhodné obutí. Přeci nebudete jezdit třeba v nazouvácích To by jste toho moc nepojezdili. Taky je fajn mít vhodné oblečení.