Co pro vás znamená krása? Mnoho lidí mi řekne, že existuje krása vnitřní, ale také krásná vnější. Tohle vám dávám za pravdu, protože já jsem také měla takové problémy s tím, jak vůbec mám definovat krásu anebo lásku. A potom jsem si řekla, že vlastně krása je, když je krása vnější a vnitřní, protože to má vlastně něco do sebe. Takže jsem usmyslela si, že budu o sebe pečovat. A to dvojnásob. A chtěla jsem být krásná i zevnitř, takže samozřejmě to znamená, že také musím změnit životní styl, zdraví máme jenom jedno. Protože jsem dříve chodila s přáteli do baru, kde jsem pila často alkohol a také jsem kouřila cigarety a jedla jsem nezdravá jídla.

O pokožku pečuji.

Takže s ním byl teď konec!  A také mi trvalo asi dva měsíce, než jsem se z toho dostala. Chtěla jsem totiž přestat kouřit, protože všichni víme, že cigarety a kouř krásné pleti vůbec neprospívá. A nejenomže díky kouři potom můžeme mít nemocné plíce, ale také naše pleť vypadá zašedle a je taková více povadla a více starší. někdy člověk vypadá i na více let, než kolik mu je doopravdy. Stačí velmi nezdravě žít a váš život se může obrátit o tři sta osmdesát stupňů. A že kdo chce být krásnější a udržet si déle mladost a hebkou pleť bez vrásek, tak by neměl vůbec pít alkohol ve velké množství a kouřit.

Krása je všude.

Také sport a zábava a méně stresu přispívá k tomu, že člověk bude krásnější zevnitř, ale také zvenku. Pokud i vy chcete být krásnější a chcete pro sebe něco udělat, tak třeba můžete vzít si na pomoc třeba také některé potravinové doplňky jako například kolagen. Já užívám kolagen a musím uznat, že na mé kráse to jde docela vidět. Protože je taková pevnější a pružnější. A věřte mi, že na změnu není nikdy pozdě. I když vám je třeba padesát let, takže věřte, že stále to má cenu se změnit a žít zdravěji, sportovat můžete kdykoli. A krása pro vás bude lépe dosažitelná.