K čemu být krásná, ale blbá? Myslím si, že je důležitější, že jste zdraví, ať už vypadá jakkoliv. Víte znala jsem jednu holku, která vypadala jako kluk. Neměla od nikoho inspiraci, aby se nějak upravovala a vypadala dobře. Snažila se, jak mohla, ale matka ji střídala na kluka a ve škole se jí smáli za to jak vypadá, ale přitom ta slečna byla rozumná, vyspělejší než vypadala, chytrá a dokázala se vcítit do jakékoliv situace a tohle si myslím, že je dar. A jak se má slečna teď? Je šťastná, protože získala vzor své tety, takže vypadá úplně jinak než na základní škole. No, prostě. Vypadá jako slečna, která ukázala jak moc krásná uvnitř, tak ukázala svou krásu z venku.

krása

Znám i jednoho frajera, který se narodil extrémně až moc překrásný. Ale, že život tomu moc nedal. Víte, neznamená, že když jste fakt nádherní, tak se musíte chovat povýšeně. Že se chováte, jak kdyby vám patřil celý svět, protože ono to tak není. Tenhle frajer si hrál na něco, co není. Posmíval se slečnám, který měli nějakou vadu z venku. Akné, znaménka, brýle, křivé zuby, šedivé vlasy. Tak tady ten frajer, jelikož byl nepříjemný a byl hrubý, tak se mu něco stalo osudného. A tomu se říká karma. Smál se ošklivým a z něho se stal netvor. Extrémně popálená tvář, že ani to značkové oblečení za desetitisíce mu nepomohli. A je zajímavé, že když vám to život vrátí, jak se člověk dokáže změnit, ale bohužel nejhorším způsobem. Tento kluk byl tak ošklivý, že mu to někteří žáci vraceli, ale stal se zázrak. Tento rádoby frajer se naučil větu OMLOUVÁM SE.

štěstí

Omluvil se všem lidem, kterým ublížil. Ublížil mnoha lidem, holkám, klukům, ženám, mužům, důchodcům všem, kdo byl v jeho blízkosti. Jelikož dostal životní lekci, tak se změnil a uvědomil si, že vůbec nezáleží na tom, že je někdo krásný a ošklivý, protože každý z nás je něčím krásný, ať už na venek nebo zevnitř. A stal se zázrak!!! Tento kluk je ukázkou celého světa, jaká byla jeho cesta. Lékaři tvrdili, že takhle bude vypadat už na furt a nepomůže plastika. Stejně to chtěl zkusit, a tak podstoupil plastiku a vrátil se mu zpátky jeho vzhled. Tak jak vypadal, když šikanoval jiné slečny. Sice má někde občas malou jizvu, ale každá jizva má svůj příběh.