Jak mi potom přeparkoval auta? Potom jsou tady také různé způsoby, jak člověk může využívat to, když má řidičský průkaz. Třeba například tak, že je třeba řidič z povolání anebo rozváží pizzu anebo poštu anebo je taxikář. Tak to vlastně znamená, že také nemusí mít vlastní automobil. Tedy předpokládám, že dostane soukromé auto. Protože pokud člověk pracuje někde v zaměstnání, tak ve většině případů dostane také služební auto. Takže pokud jste taxikáři, jak samozřejmě k tomu nepotřebujete vlastní auto, protože to dostanete od zaměstnavatele. Mě by také bavilo dělat taxikáře.

Co vy a rychlá auta?

Kolikrát ale také se stane případ, že přijedete do Prahy a budete potřebovat nutně auto. Toho tady je firma, která se jmenuje autopůjčovna Milan. Když se podíváte na webové stránky autopujcovna-milan.cz, tak si do této autopůjčovny Milan můžete zapůjčit auto. Líbilo se mi, že si můžete půjčit například Škodu Octavia Combi anebo také Transit. A je tady také například Škoda Rapid. Na tomto webu najdete jak telefonní kontakt, tak kompletní pojištění vozu je také v ceně. Tohle se mi líbilo, protože pojištění je důležité. Je tady také bezpečnostní opatření na covid-19. Pokud máte dítě, tak dětské autosedačky máte zdarma, když si půjčíte toto auto v Praze.

Moc ráda řídím.

Půjčením auta v Praze 9 jistě nic nezkazíte. Také jsme někdy nutně potřebovali auto, které nevlastníte? Je přeci opravdu hodně lidí, kteří mají řidičský průkaz, ale někdy opravdu je velice složité, aby si pořídili konečně už vlastní automobil. A to například takoví lidé, kteří nemají moc peněz a nemohu si dovolit auto. A tak sice řidičský průkaz si udělali, protože ho třeba dostali zdarma, když studovali školu, jako například automechanik. Protože například můj bratranec je automechanik. A mohl si udělat zdarma řidičský průkaz. A tohle se mi opravdu hodně líbí, protože vemte si, kdyby třeba někdo pracoval jako automechanik a neměl řidičský průkaz, tak by to bylo velice špatné.