Jestli coby muž na něco rád vzpomínám, pak jsou to samozřejmě i erotické a sexuální zážitky, které jsem v průběhu svého dosavadního života posbíral. A docela bych se divil, kdybyste neměli tušení o tom, proč vzpomínám právě na tuto část svého života nejraději, proč jsou pro mě právě tyto okamžiky nezapomenutelné. Zkrátka mi při nich bylo víc než dobře, bavilo mě to a na vše krásné se vzpomíná daleko raději než na okamžiky trápení.

Vzpomínám tedy rád na to, jak jsem se ucházel o děvčata a později i o zralé ženy, a zejména na ty případy, kdy jsem si nakonec náklonnost takových protějšků získal. A vzpomínám i na ta rande, která jsem absolvoval, i na ty první doteky, polibky, náznaky něčeho víc, a nakonec i společnou nahotu a sex, jímž to v ideálním případě vrcholilo.

kondom v kapse

A vzpomínám na to nejen proto, že to byly krásné chvíle, ale i proto, že už na tyto zážitky stále častěji jenom vzpomínám. Jistě, doposud mám sex se svojí ženou, jenže jak léta běží, vytrácí se postupně jak tento sex, tak i radost z něj. Stále častěji jde o určité plnění ‚manželských povinností‘, které se prostě také někdy nepovede. A i když se daří, nejednou při tom začínám mít pocit, že ‚co je v domě, není pro mě‘. I když to pro mě být musí. A jsem vlastně i rád, že to tu pro mě je. Protože kdybych měl dnes jako kdysi běhat za děvčaty, už bych jich mnoho neuhnal. A kdyby se to s některou ženou dotáhlo až do konce, kdo ví, zda by se uspokojivý sex mohl konat. Protože už ani ty erekce nejsou jako zamlada.

zklamání ze sexu

Ale jedno vím jistě. Že na tom nejsem pořád ještě až tak špatně, co se sexu týká. Pořád si to ještě užívám. A navíc vím, že až to třeba nepůjde, pomůže mi Kamagra. Protože u něčeho jako Kamagra prodej funguje bez omezení a bez problémů. A až mě erekce skutečně zklamou, užiji tento přípravek a tím si je zase vylepším. A budu si to nadále užívat.