Vždycky se lidé cítí líp na čerstvém vzduchu, protože se tak líp pobaví. Na čerstvém vzduchu víc člověku vytráví a tak ochutná víc lákavých dobrot na stole, a také rychleji vyprchává požitý alkohol. Zároveň se nemusíte nikde mačkat, protože venku je většinou víc místa jak někde uvnitř budovy. Jenže venkovní akce mají svá úskalí. Tím největším je možnost, že začne pršet.

svatba ve stanu

Sice počasí sledujete, ale…
Všichni sledujeme počasí. Plánujeme podle něho snad všechno – výlety, nákupy, procházky, dovolené, ale také svatby, oslavy a nebo grilování s přáteli. Pokud chcete být venku a bavit se až do rána, určitě hledáte alternativu k nebi nad hlavou. Ale hledat nemusíte, protože stačí když si včas zarezervujete párty stan. Jeho přítomnost oceníte hlavně v případě, že opravdu počasí nevyjde. Stokrát můžete vidět, že v daný den má být krásně, ale přírodě nedokážeme poručit. Abyste nemuseli se všemi hosty rychle utíkat pod nejbližší střechu a dívat se přitom na to, jak vám mokne všechno občerstvení a výzdoba, mějte všechno pěkně pod stanem.

párty stan

Párty stany se používají i na oficiálních akcích pořádaných firmami, setkáte se s nimi i u svatebních koordinátorů. Používají se zcela běžně, protože organizátoři už mají svoje zkušenosti, a proto nenechávají nic náhodě. Stany jsou nepromokavé, a když si stan vybavíte podlahou a posezením, bude se vám pod ním líbit.

Naplánujte si, co všechno budete pod stan potřebovat. Občerstvení dáte na stoly, připravíte si židle a když si dáte práci s dekoracemi, budete překvapeni tím, jaký je výsledek. Ve stanech se konají svatby, tak proč byste v něm nemohli mít rodinnou oslavu? Vyberte si správnou velikost a už vás nepřekvapí ani náhlá změna počasí. Nemusíte se vzdávat touhy po oslavě pod širým nebem, protože bohatě stačí, když se připravíte na možné dešťové přeháňky.