Můj sen byl, že bych si domů také někdy pozvala nějakého bytového architekta. Moje kamarádka říkala, že už bytového architekta z Prahy měla doma dokonce dvakrát. Když jsem se potom své kamarádky ptala, proč si zrovna pozvala domů bytového architekta z Prahy, tak ona mi řekla, že on je prý nejlepší. Prý není vůbec drahý, a ještě když to vezme, tak poměr cena kvalita je prý opravdu perfektní. Chvíli jsem nad tím uvažovala. Z kamarádky jsem dostala hlavně všechny informace, a to včetně ceny. Musím uznat, že to, co jsem viděla u kamarádky, jak všechno měla opravdu krásně a dokonale udělané za tak levnou cenu, tak jsem ji docela tiše záviděla.

Architektura v Praze je krásná.

Potom jsem jí to, ale řekla, že jí opravdu hodně závidím, už jsem nic netajila. Proto jsem také svému partnerovi řekla, že by nebylo od věci, kdyby třeba nám nějaký bytový architekt z Prahy udělal opravdu krásnou ložnici. Takové hnízdečko lásky. Podle mého názoru opravdu každý člověk chce, aby alespoň jednu nebo dvě místnosti v jeho domě nebo bytě byly opravdu perfektně udělané a navrhnuté. Proto si myslím, že právě bytový architekt z Prahy bude opravdu perfektní volbou. Takovou skvělou volbou pro ty, kteří třeba nemají vůbec žádnou představivost anebo neumí ladit nábytek anebo další věci, aby to všechno k sobě ladilo a aby dekorace byla perfektní.

Architektura mě zajímá.

Například jedna moje kamarádka říká, že ona vůbec neumí ladit, neumí sladit barvy a také její dekorace vypadají prý opravdu děsně. Prý má smíchané všechno moderní anebo retro anebo také historické věci. Podle mého názoru tohle samozřejmě může být na nějaké chatě anebo v nějaké chalupě, ale myslím si, že v takhle v domě nebo v bytě to vypadá opravdu takové divné. Je to jako pěst na oko. Proto jsem ráda, že jsou různí architekti a také mě potěšilo, že můj partner se mnou souhlasil, že si vezmeme domů bytového architekta z Prahy.